Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Pokladničné systémy

4479 modulino compacteKASA logoREGISTRAČNÉ POKLADNICE S PODPOROU eKasa

Registračné pokladnice so softvérom PegasPosMobile pre pokladničnú obsluhu, ktorá je súčasťou položky, je nainštalovaný na mobilný telefón alebo tablet s operačným systémom ANDROID. V ponuke máme typy, ktoré majú v balení aj samotný mobilný telefón. Ak telefón alebo tablet máte, môžete si kúpiť iba tlačiareň blôčkov, ktorá je cenovo výhodnejšia. Telefón alebo tablet však musí byť pripojený na internet a musí podporovať funkciu USB Host mode (OTG)!

Tieto pokladnice sú vhodné pre menšie prevádzky, mobilný a stánkový predaj a služby všetkého druhu:

predaj na trhovisku, pultový predaj
malé a stredné obchody, butiky
potraviny, zmiešaný tovar, drogérie
odevy, obuv
masérske služby, kozmetické salóny, wellnes, holičstvá a kaderníctva
menšie bary a reštaurácie

ponuka FT

 

4482 olrp bixolon srp350 black 1FISKÁLNE TLAČIARNE S PODPOROU eKasa

Tlačiarne s podporou eKasa sa pripájajú k PC, na ktorom je inštalovaná pokladničná aplikácia určená pre obsluhu pokladnice (pokladníka), ktorá má v sebe integrovanú podporu ON-LINE RP (tlačiarne) z nášho portfólia. PC musí byť pripojené do siete Internet; cez Internet prebieha komunikácia s eKasa (server Finančnej správy Slovenskej republiky).

Použitie fiskálnej tlačiarne je vhodným riešením pre užívateľov, ktorí požadujú vysoký výkon zariadení alebo majú špecifické nároky na vybudovanie a prevádzku pokladničného miesta.

ponuka ECR

 

POKLADNE VRP

elio miniPOS A02 elio 1Jedná sa  o virtuálne prostredie zriadené Ministerstvom financií Slovenskej republiky, ktoré je dostupné online na jeho webovom rozhraní. Táto virtuálna aplikácia funguje prostredníctvom elekronického zariadenia (počítač, notebook, tablet, atd.), ktoré majú prístup na internet a umožňujú prístup do prostredia virtuálnej registračnej pokladnice a tlač pokladničných dokladov.

pokladne vrp btn